Hírek
2015. Február 23. 07:14, hétfő |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Egyszer csak ütött a dorogi nő
Elcsalta a férfit, majd segítségét kérte autójánál, mialatt a férfi a kerekeket ellenőrizte a nő többször is tarkón ütötte. Eljárást indított a dorogi rendőrség.
Súlyos testi sértés bűntett kísérlete elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Dorogi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya egy 45 éves asszony ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint üzletfelét bántalmazta 2015. február 19-én.
A gyanúsított február 19-re beszélt meg találkozót a sértettel. Egy étteremben kellett volna találkozniuk, de az asszony autója meghibásodására hivatkozva egy félreeső helyre csalta a férfit. Állítása szerint a kerékkel volt gond, melyet időközben megcsinált, csak a csavarok meghúzásában és a dísztárcsa visszahelyezésében kérte a sértett segítségét. A férfi leguggolt, hogy megigazítsa az abroncsokat, de meglepetten tapasztalta, hogy azokkal nem kell csinálnia semmit sem. A második keréknél is ezt tapasztalta, de nem szólt miatta könyvelőjének. Ezt követően már nem jutott szóhoz, B. Krisztina több erőteljes csapás mért a tarkójára.
A sértett a bántalmazást követően autóba ült és a legközelebbi orvosi rendelőhöz hajtott, ahol ellátták vérző sérülését, majd feljelentést tett a Dorogi Rendőrkapitányságon. A nyomozók előállították B. Krisztinát, aki gyanúsítotti kihallgatásán nem tudott érdemi magyarázatot adni tettére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 08:50, kedd | Helyi
Rekordadománnyal zárult a Richter Egészségváros 2025-ös szezonja
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával

