Hírek
2013. November 23. 08:07, szombat |
Helyi
Forrás: rtve.hu
Elég! Nem ég! Esztergomiak a közvilágítás hiányáról - VIDEÓ

Így látják az esztergomiak a város sötét helyzetét, egész pontosan így nem látnak a sötét utcákon. Akad, ahol már javul a helyzet, mindenesetre a megkérdezettek szerint már jó lenne az ügy teljes megoldása.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi
A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt
Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.