Városlista
2026. január 1, csütörtök - ÚJÉV

Hírek

2011. Augusztus 01. 14:09, hétfő | Belföld
Forrás: STOP

Eljárt az idő az Audi csúcsmodellje fölött

Eljárt az idő az Audi csúcsmodellje fölött

Elérkezett az idő az Audi zászlóshajójának számító R8 ráncfelvarrására.

Bizony, az Audi R8 immáron öt teljes éve a piacon van, jelenleg egy 4.2 literes V8-assal és egy 5.2 literes V10-essel rendelhető a szalonokban. Ez a gyártó tervei szerint a jövőben sem lesz másként, az erőforrások teljesítményeit azonban némileg felpiszkálják, így a gyengébbik a mostani 425 ló helyett 444 lóerőt, míg az erősebbik a jelenlegi 525 helyett 533 lóerőt teljesít majd. További változtatás, hogy az R-tronic váltót felváltja a hétsebességes S-tronic automata, illetve biztosra vehető, hogy némi optikai újítást is eszközölnek majd a modellen. 

Címkék: audi

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 01. 09:48, csütörtök | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint az 1. héten megtartott ötös lottó számsorsoláson, a Szilveszteri Szuperlottón a következő számokat húzták ki:

2026. Január 01. 09:46, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: 2026 a közös döntésünk éve lesz

2026. Január 01. 09:45, csütörtök | Belföld

Sulyok Tamás: találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére

Az új évben uralkodjék közöttünk a megértés és a szeretet, találjunk rá mindannyian az összetartozás örömére - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök szerda éjfél után a közmédiában.