Hírek
2020. Február 11. 19:26, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Elloptak egy kocsit, összetörték, majd visszavitték! Keresik az elkövetőket! - FOTÓK

Szemtanúk jelentkezését várják!
Olvasónk autóját hétfőn éjjel ellopták a háza elől Esztergom-Kertvárosból 22 órakor, majd 0 óra 36 perckor visszavitték, sajnos összetörve – írta olvasónk.
A két időpont a szomszéd térfigyelő-kamarájának köszönhetően tudható, de az csak az autót látja, ahol elhalad. Jelenleg még 3 térfigyelő-kamera felvételére vár a tulajdonos.
„Többen látták, de eddig mindenki csak az autót, az elkövetőt nem – ami kiderült, hogy ketten biztosan ültek elől, valamint egy hátul a dobozban. A feltételezhető útvonal (valamint a szemtanúk szerint valószínűsíthető) Kertváros – hátsó földes úton át Tokodaltáró - Tokod - Dorog pataksor, Zsigmondy lakótelep, focipálya, festékház, és tovább Baross lakótelep irányába. Ezen az útvonalon többen is láthatták.
Rendőrségi feljelentés természetesen történt, de a tulajdonos olvasóink segítségére is számít. Segítsünk!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.