Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2019. Április 28. 08:36, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu - illusztráció: pixabay

Eltiltották, mégis vezetett

Eltiltották, mégis vezetett

Gyorsított eljárásban bíróság elé állítják a 41 éves sofőrt.

A helyi rendőrök Esztergomban állítottak meg egy személykocsival közlekedő férfit április 27-én délután. A sofőr vezetői engedélyt és személyi igazolványt sem tudott átadni a járőröknek.

Kiderült, hogy a 41 éves sárisápi férfit korábban az Esztergomi Járásbíróság eltiltotta a járművezetéstől, ő ennek ellenére ült volán mögé. A sofőrt előállították az Esztergomi Rendőrkapitányságra. Ellene járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt indítottak eljárást. A férfit a rendőrség őrizetbe vette, és 72 órán belül gyorsított eljárásban bíróság elé állítja.

Korábbi cikkek:

Kétszeresen is eltiltották a vezetéstől, de ez sem érdekelte

Örökre eltiltották, mégis vezetett, ráadásul ittasan

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi

Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra

Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.

2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi

ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA

Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.

2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi

Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe

2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi

Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!

Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.