Hírek
2013. Január 31. 14:14, csütörtök |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Eltűnt 15 éves esztergomi lányt keres a rendőrség
Eltűnt, ezért keresi az esztergomi rendőrség a 15 éves Trekács Bianka esztergomi lakost, aki még tavaly december 23-án ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem ad magáról.
Trekács Bianka fehér bőrű, körülbelül 70 kilogramm, 170 centiméter magas, fekete egyenes vállig érő haja van, szeme barna. Utolsó ismert ruházata világosbarna bokáig érő cipő, fekete farmernadrág, mintás sötét színű blúz és bordó átmeneti kabát.
Különleges ismertetőjele, hogy az orrában piercinget visel.
Az Esztergomi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri Trekács Bianka megtalálásában. Aki felismeri, tartózkodási helyéről információval rendelkezik, haladéktalanul hívja a 107-es vagy 112-es segélyhívók valamelyikét, vagy bejelentés tehető bármely rendőrnél.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
