Városlista
2026. június 20, szombat - Rafael

Hírek

2016. Május 10. 07:50, kedd | Belföld
Forrás: mti

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében

Emberölés történt Bács-Kiskun megyében - közölte a police.hu kedden hajnalban.

A rendőrségi hírportál információja szerint a rendelkezésre álló adatok alapján hétfőn 17 óra 30 perc körül egy 58 éves férfi bajai otthonukban megölte 27 éves fiát. Az apa a tettét követően önként feladta magát a helyi rendőrkapitányságon.

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást az ügyben. A férfi kihallgatása jelenleg is tart - közölte a rendőrségi honlap.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 20. 10:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: elfogadhatatlan, hogy a közérdek helyett az autópálya-koncesszor profitja diktálja a szabályokat

Az M1-es autópályán tapasztalható torlódások mögött nemcsak a felújítások állnak: a korábbi kormány a Mészáros-Szíjj koncesszor kedvéért feloldotta az egyszerre lezárható útszakaszokra vonatkozó korlátokat.

2026. Június 20. 08:23, szombat | Belföld

Magyar Péter: októberben lezárulhat a hetes cikkely szerinti eljárás

Októberben lezárulhat a Magyarország ellen nyolc éve, a Sargentini-jelentés alapján indított hetes cikkely szerinti eljárás