Hírek
2020. November 13. 12:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Érkeznek a felajánlások a közmédia jótékonysági kampányában
A Nemzeti Színház a Rómeó és Júlia című előadására 8 fős díszpáholyát ajánlotta fel licitre a közmédia Jónak lenni jó! jótékonysági kampányában, amelynek idei kedvezményezettjei az autista gyermekek és családjaik
- hangzott el a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című csütörtöki műsorában.
A Nemzeti Színház 8 fős díszpáholyát a jövő évad egyik Rómeó és Júlia előadásán vehetik igénybe a licit nyertesei, akik kulisszajáráson is részt vehetnek majd - mondta el a műsorban Rátóti Zoltán Jászai Mari-díjas színész, rendező, a Nemzeti Színház stratégiai igazgatója.
Hozzátette: a kulisszajáráson egyebek mellett a színház háttérberendezéseit, az öltözőket, a gépészetet és színpadtechnikát tekinhetik meg az érdeklődők.
A közmédia Jónak lenni jó! egész napos műsorfolyama december 20-án kilencedik alkalommal várják a nézőket és a hallgatókat. A jótékonysági kampány támogatói egy autista gyerekeket és családjukat segítő diagnosztikai és terápiás centrum létrehozásához járulhatnak hozzá. A 13616-as adományvonal tárcsázásával vagy sms-sel hívásonként és üzenetenként 500 forinttal lehet támogatni az autista gyerekeket és családjaikat segítő Együtt az Autistákért Alapítványt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.

