Hírek
2014. Június 23. 08:23, hétfő |
Helyi
Forrás: lvp/KEMRFK
Esztergomban rabolt - vádemelésre vár a fiatal nő
Esztergomban rabolt az a 23 éves tokodaltárói nő, akinek az ügyét a minap vádemelési javaslattal továbbította a rendőrség az ügyészségnek. A gyanúsított bántalmazott egy másik nőt, akitől elvette a pénzét.
Rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott eljárást az Esztergomi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya egy 23 éves tokodaltárói nő ellen, aki a gyanú szerint január 23-án Esztergomban a Bajcsy-Zsilinszky út – Imaház utca kereszteződésében lévő buszmegállóban bántalmazott egy helybéli nőt és elvette pénzét. A gyanúsított először kérte, majd követelte a pénzt. Miután a sértett nem adta értékeit, erőszakhoz folyamodott. A pénz megszerzését követően a tettes elmenekült a helyszínről. A sértett a rendőröket hívta segítségül, akik 10 perc alatt elfogták F. V-t. A nő egy lakatlan épületben húzta meg magát, ott találták meg az egyenruhások. Előállították az Esztergomi Rendőrkapitányságra és átadták a nyomozóknak, akik gyanúsítottként hallgatták ki. F. V. tagadta a bűncselekmény elkövetését. A rendőrség a gyanúsítottat január 24-én őrizetbe vette, a bíróság pedig még aznap előzetes letartóztatásban helyezte. A nő ellen folytatott büntetőeljárást a rendőrség befejezte és június 20-án vádemelési javaslattal küldte meg az Esztergomi Járási Ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
