2024. május 15, szerda - Zsófia

2019. Február 21. 14:57, csütörtök | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Esztergomi az ország legjobb fallabdázó egyenruhása

Stekler Tamás nyerte kategóriájában az egyenruhások országos fallabda-versenyét szerdánTatabányán.

Szerdán rendezte meg a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a meghívásos Belügyminisztériumi Országos Fallabda Bajnokságot Tatabányán. 22 szervezettől – rendőrség, katasztrófavédelem, büntetés-végrehajtás, vízügy – összesen 55-en vettek részt a megmérettetésen. A versenyt Ogonovszky Szilárd rendőr őrnagy nyitotta meg. A versenyzők négy kategóriában mérték össze a tudásukat. A verseny mindvégig nagy küzdelmet hozott és jó hangulatban zajlott – számolt be közleményében a rendőrség.

A verseny záró eseményeként a győzteseknek és a helyezetteknek járó díjakat Farkas Gábor dandártábornok adta át.

A nők között Siska Odett, a Győri Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság dolgozója lett az első. Második helyezést ért el Kiss Gabriella a Tatabányai Rendőrkapitányság állományából, harmadikat pedig Horváth Dóra a Soproni Katasztrófavédelmi Igazgatóságtól.

A 40 év alatti férfiak között Tóth Gergő (Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság), Sági Csanád (Nyugat-dunántúli Vízügyi Igazgatóság), és Kovács Sándor (Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság) lett a sorrend.

A 40 év feletti férfiak küzdelmét Stekler Tamás (Esztergomi Rendőrkapitányság) beosztottja nyerte, Varga Lajos, a Hajdúnánás Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság beosztottja és Tornyi Gábor, a Kecskemét Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság munkatársa előtt.

Kiemelt kategóriában Simon Tamás (Készenléti Rendőrség), Forgó Gábor (Heves Büntetés-végrehajtási Intézet) és Tamási Balázs (Heves Megyei Rendőr-főkapitányság) lett a sorrend.