Hírek
2014. Május 18. 08:01, vasárnap |
Helyi
Forrás: lvp
Esztergomi kórház a fejlesztési lista élén - VIDEÓ
Mindezt Szócska Miklós államtitkár mondta csütörtökön Esztergomban a Fidesz-KDNP EP-választási kampányrendezvényén, melyen felszólalt Völner Pál államtitkár, térségi képviselő és Hidvéghi Balázs helyettes államtitkár is.
Az újabb uniós időszakban továbbfolytatódnak a magyar kórházak fejlesztési beruházásai, és mivel a korábbi kiemelt projektekből kimaradt az esztergomi kórház, ezért az intézmény most a fejlesztési lista elején van, hangsúlyozta az egészségügyért felelős államtitkár. Szócska Miklós hozzátette, elsősorban eszközfejlesztéssel javul majd az ellátás színvonala az esztergomi intézményben.
A fórumon az egészségügyi kérdés mellett Völner Pál államtitkár, a térség képviselője beszélt a régió közlekedési és egyéb fejlesztéseiről, Hidvéghi Balázs, külgazdaságért és nemzetközi ügyekért felelős helyettes államtitkár, a Fidesz EP listájának 13. helyezettje pedig a közeledő EP választásra is kitért a kormány elmúlt négy évben elért eredményei mellett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
