Hírek
2013. Május 09. 07:59, csütörtök |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Esztergomi rendőröket jutalmazott Tát polgármestere
Rendőröket jutalmazott Tát polgármestere kedden. Szenes Lajos az esztergomi kapitányság vezetőjének javaslatára azokat az egyenruhásokat ismerte el, akik munkájukkal, szolgálatellátásukkal példát mutattak kollégáiknak.
Huzamosabb ideje végzett kiemelkedő munkavégzésének elismeréséül dicséretben és jutalomban részesítette Tát polgármestere kedden Kiss Tamás Imre nyomozót, Tőkés Erika őrnagyot, a Bűnügyi Osztály főnyomozóját, Nyíri Mariann hadnagyot és Benus István hadnagyot, a Vizsgálati Osztály nyomozóit, Félegyházi Gábor törzszászlóst, a Bűnügyi Osztály bűnügyi technikusát, Petrovics Zoltán zászlóst, a Bűnügyi Osztály nyomozóját, Farkas Klaudia zászlóst, a Vizsgálati Osztály nyomozóját, Köblös István zászlóst, a Közrendvédelmi és Határrendészeti Osztály Körzeti Megbízotti Alosztály körzeti megbízottját és Erdei Katalin főtörzsőrmestert, a Vizsgálati Osztály nyomozóját.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
