Hírek
2021. Május 23. 14:09, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Fának ütközött, majd továbbment, meghalt az utasa
Halálos baleset történt vasárnap kora hajnalban Tarján és Gyermely között - közölte honlapján a rendőrség.
Egy személyautó eddig tisztázatlan okból lesodródott az útról, majd fának ütközött. Az autót vezető 32 éves férfi a járművel továbbhaladt, de időközben utasa rosszul lett, ezért hozzá mentőt hívott. A 42 éves férfit a mentőszolgálat munkatársai nem tudták újraéleszteni, életét vesztette.
A közlemény szerint az autó vezetőjével szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt jelzett. A baleset körülményeit a Tatabányai Rendőrkapitányság vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 14:00, szerda | Belföld
Az érdekelt gazdasági szereplők javaslatot készítettek a külföldiek foglalkoztatásának szabályozására
2026. Július 08. 11:00, szerda | Belföld
Élelmiszerárak és a forint árfolyama tartja kordában az inflációt
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
