Hírek
2021. Május 22. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Felborult egy munkagép, meghalt egy ember Nemeshetésen
Felborult egy munkagép, és egy ember meghalt péntek délelőtt a Zala megyei Nemeshetésen.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete az esettel kapcsolatban csupán annyit közölt az MTI kérdésére, hogy a rendőrség még vizsgálja a körülményeket.
Későbbi tájékoztatásuk szerint egy 43 éves férfi vesztette életét egy erdészeti munkagéppel történt munkavégzés során.
A tragédiáról beszámoló zaol.hu portál információja szerint egy munkagép borult fel, ekkor következett be a tragédia, de pontosan nem tudni, hogy a gép kezelője vagy más volt a halálos áldozat. A lapnak a helyszínen tartózkodó polgármester, Magyar Kálmán erősítette meg a haláleset tényét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 21. 12:00, kedd | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: cél a morál visszaállítása a hadseregben
A hadsereg moráljának visszaállítását nevezte első és legfontosabb céljának a honvédelmi miniszteri poszt várományosa hétfői Facebook-bejegyzésében.
2026. Április 21. 10:00, kedd | Belföld
Csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára
Tovább csökken a benzin és a gázolaj nagykereskedelmi ára, keddtől a benzinért bruttó 6 forinttal, a gázolajért pedig bruttó 14 forinttal kell majd kevesebbet fizetniük a kiskereskedőknek
