Hírek
2021. Október 10. 14:09, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Félre akarta vezetni a rendőröket
Befejezték a nyomozók annak az ügynek a vizsgálatát, amelyet azzal a férfival szemben folytattak, aki egy közlekedési baleset részeseként azt állította, hogy a kocsijukat a fia helyett ő vezette.
Az Ózdi Rendőrkapitányság közokirat-hamisítás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást egy 48 éves csokvaományi férfival szemben.
Egy apa és fia szenvedett anyagi kárral járó közúti közlekedési balesetet 2020. október 8-án Csokvaományon, amelyet követően a járőrök is megjelentek a helyszínen.
Az apa úgy nyilatkozott a kiérkező járőröknek, hogy az autót ő vezette, így a rendőrök ennek megfelelően készítették el a hivatalos iratokat.
A későbbiekben azonban kiderült, hogy a fiú kormányozta a járművet, de vezetői engedéllyel nem rendelkezett, ezért állította valótlanul az apja, hogy ő volt a sofőr – számolt be az esetről a rendőrség.
Az Ózdi Rendőrkapitányság a nyomozás során a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás
Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.
