Hírek
2017. November 27. 11:04, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Fizetés nélkül hajtott el a benzinkútról öt bedrogozott férfi Esztergomban

Kábítószer fogyasztottak, fizetés nélkül távoztak a benzinkútról, ráadásul a sofőrnek jogsija sem volt. Öt személyt hallgattak ki gyanúsítottként az esztergomi rendőrök.
Az Esztergomi Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást öt férfi ellen.
Egy 22 éves erdőkerti lakos november 25-én éjszaka Esztergomban, tankolást követően fizetés nélkül távozott. A bejelentés után az esztergom-kertvárosi polgárőrség hathatós közreműködésének köszönhetően az Esztergomi Rendőrkapitányság Nyergesújfalu Rendőrőrs járőrei november 26-án éjfél után pár perccel Nyergesújfaluban a Bécsi úton ellenőrizték a gépjárművet és a benne ülő öt főt. A rendőrök megállapították, hogy a járművezető vezetői engedéllyel nem rendelkezik. A járműben tartózkodók beszéde összefüggéstelen és zavart volt, velük szemben felmerült a kábítószer-fogyasztás gyanúja is.
Őket az Esztergomi Rendőrkapitányságra előállították, ahol a kábítószerteszt is kimutatta a tiltott szer használatát. A nyomozók a süttői, ecsegfalvi, lábatlani, erdőkertesi lakosokat gyanúsítottként kihallgatták. A 22 éves sofőrrel szemben szabálysértési eljárást is kezdeményeztek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 06. 22:34, vasárnap | Helyi
Negyvenegy iskolát támogat idén a Richter alapítványa
Hatalmas érdeklődés mellett, 41 intézmény közel 107 millió forint összértékű támogatásával zárult a Richter Gedeon Nyrt. Centenáriumi Alapítvány 2025-ös országos támogatási programja.