Hírek
2017. Október 09. 18:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Gázolt a vonat Rácalmás és Dunaújváros között
Halálra gázolt egy férfit a vonat Rácalmás és Dunaújváros között hétfőn, Novajidrány és Hidasnémeti között pedig vonat ütközött teherautóval; mindkét vonalon 30-40 perces késésekre kell számítaniuk az utasoknak
- tájékoztatta Kavalecz Imre, a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t. Fejér megyében, Rácalmás és Dunaújváros között elgázolt egy embert a Déli pályaudvarról Dunaújvárosig közlekedő vonat. A hatósági intézkedések idején vonatpótló buszok viszik az utasokat. A Budapest-Pusztaszabolcs-Dunaújváros vonalon 30-40 perces késésekre kell számítani.
Borsod megyében, Novajidrány és Hidasnémeti között a Miskolcról közlekedő személyvonat összeütközött egy teherautóval egy jól működő fénysorompóval ellátott vasúti átjáróban. A balesetben nem sérült meg senki. Ezen a szakaszon is pótlóbuszok viszik az utasokat, akiknek 30-40 perccel hosszabb menetidőre kell számítaniuk a Miskolc-Hidasnémeti vonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
