Hírek
2013. November 11. 07:17, hétfő |
Helyi
Forrás: fotó: archívum
Hagelmayer Istvánra emlékeztek az egykori balassások
Az Állami Számvevőszék első elnökére emlékeztek egykori diáktársai a Balassa iskolában Esztergomban a minap.
Dr. Hagelmayer István, az Állami Számvevőszék első elnöke, az iskola volt diákja születésének 80. évfordulójára emlékeztek volt diáktársai november 7-én az esztergomi Balassa Bálint Gazdasági Szakközépiskola Hagelmayer- termében.
A 60. érettségi évfordulót ünneplő osztály képviseletében ünnepi megnyitót mondott Érchegyi Ferenc volt osztálytárs.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 27. 18:00, péntek | Életmód
Márai Sándor-emlékkiállítás nyílt a budai Várnegyedben
\"Budára költöztem\" címmel Márai Sándor-emlékkiállítás nyílt csütörtökön a budai Várnegyedben, a Virág Benedek Házban a Márai-emlékév alkalmából - közölte a Budavári Önkormányzat az MTI-vel.
