Hírek
2013. Április 18. 08:29, csütörtök |
Helyi
Forrás: KEMRFK
Halálos baleset után újabb rendőri akció az utakon

A gyorshajókat figyelik fokozottan a rendőreink mától egészen vasárnapig. Az akcióban az egyéb szabályszegőket is igyekeznek kiszűrni az egyenruhások, hogy ne történhessen a tegnapihoz hasonló végzetes tragédia.
Továbbra is a kátyúk és a figyelmetlen járművezetők okozzák a legtöbb balesetet Komárom-Esztergom megyében. Az elmúlt 24 órában egy halálos kimenetelű, két könnyű sérüléssel és egy anyagi kárral járó közlekedési baleset történt.
A végzetes tragédia az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán történt. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 22 óra 50 perc körüli időben egy 39 éves győri férfi Fiat Punto típusú személygépkocsijával közlekedett Győr felé, amikor utolérte az előtte haladó járműszerelvényt, és nekiütközött. Az ütközés során a férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja a baleset körülményeit.
Fokozott ellenőrzést tart mától vasárnapig a rendőrség. Az akció elsődleges célja a gyorshajtók kiszűrése, de természetesen valamennyi szabályszegővel szemben intézkednek az egyenruhások. A rendőrség célja, hogy a közúti közlekedés szabályainak betartatásával csökkentse a balesetek számát és az eddigieknél is biztonságosabb legyen a közlekedés országszerte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.