Hírek
2019. December 21. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok
Halálos iramban-t játszott két autós Pécsen - VIDEÓ
A késő délutáni forgalomban kezdett el versenyezni egymással két autós Pécsen, a rendőrök azonnal 300 ezer forint pénzbírságot szabtak ki mindkét járművezetőnek.
Pécsen a Zsolnay Vilmos úton mértek sebességet a rendőrök december 19-én késő délután, majd arra lettek figyelmesek, hogy két személygépkocsi elkezdett versenyezni egymással. A Belváros irányába közlekedő autók közül az egyik 132, míg a másik 137 km/h sebességgel száguldott a késő délutáni forgalomban. Baleset szerencsére nem történt, azonban tettükkel komolyan veszélyeztették saját, illetve mások testi épségét.
A gyorshajtáson tetten ért sofőröket a rendőrök azonnal félreállították, majd mindkettőjüknek 300 ezer forint pénzbírságot szabtak ki, illetve cselekményüket külön-külön 8 büntetőponttal is „jutalmazták”.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a közlekedők figyelmét, hogy a folyamatos közúti ellenőrzések során a rendőrök a kiemelt szabálysértéseket elkövetőkkel szemben alkalmazzák az azonnali intézkedés és hatósági eljárás elvét a közlekedés biztonsága érdekében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
2026. Július 24. 07:12, péntek | Belföld
Felvételi 2026 - Több mint százezer hallgató kezdheti meg felsőoktatási tanulmányait ősszel
2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld
NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány
Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében
