Hírek
2018. Június 17. 18:58, vasárnap |
Helyi
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Halálos motorbaleset Tát és Bajna között – Többen megsérültek

Két motoros ütközött Tát és Bajna között, egy ember meghalt vasárnap délután. mentőhelikopter is érkezett a helyszínre!
Halálos közlekedési baleset történt Tát és Bajna között a 1119-es úton vasárnap délután. Két motorkerékpár ütközött össze, egy ember meghalt - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A baleset áldozata a helyszínen életét vesztette, hárman megsérültek - olvasható a közleményben.
A rendőrök teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt, kerülni Tokod irányába lehet.
Olvasónk információja szerint a közlekedők Tokod felé kerülhetnek. A Táti malom elágazóban, és a Tokodi elágban terelik el a rendőrök a forgalmat. Még órákig útzár lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.