Városlista
2025. július 4, péntek - Ulrik

Hírek

2018. Szeptember 24. 13:59, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció

Halálra gázolták a nomád életet élő Gecse Balázs Gergőt Franciaországban

Halálra gázolták a nomád életet élő Gecse Balázs Gergőt Franciaországban

Egy 90 éves autós halálra gázolta a 32 éves, nomád életet élő Gecse Balázs Gergőt, aki 2004 óta saját maga építette ökrös szekerével, szarvasmarháival és kutyájával járta Magyarországot, majd Európát.

Franciaország délkeleti részén vasárnap reggel halálra gázolták Gecse Balázs Gergőt, aki Magyarország bejárása után úgy döntött, ökrös szekerével nekivág a nagyvilágnak.
A baleset reggel fél 9 körül történt a Villard-Bonnot közelében futó 165-ös út egyik kanyarjában - írta honlapján a Le Dauphiné című regionális francia napilap.

A 32 éves, nomád életet élő fiatalember kutyája és négy szarvasmarhája társaságában bandukolt, amikor egy szemből jövő autós elütötte.

A jármű 90 éves sofőrje állítása szerint nem látta a szekere mellett, az úttest belső oldalán baktató Gecsét, mert elvakította a napfény.

A móri születésű fiatalember életét a helyszínre érkező mentők sem tudták megmenteni.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld

Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását

Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán

2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld

Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá

Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni

2025. Július 04. 08:03, péntek | Belföld

Hőség - Meteorológia: az elmúlt egy hétben 4 centimétert csökkent a Balaton átlagos vízállása

A Balaton erős párolgása miatt az elmúlt egy hétben már 4 centimétert csökkent a tó átlagos vízállása - közölte a HungaroMet Zrt. pénteken a honlapján.

2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld

Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon

Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.