Városlista
2025. augusztus 26, kedd - Izsó

Hírek

2019. Március 19. 09:55, kedd | Belföld
Forrás: police.hu

Hamis jogosítvánnyal bukott le a vállaji határátkelőn

Hamis jogosítvánnyal bukott le a vállaji határátkelőn

A határrendészeti szakértői vizsgálat során megállapították, hogy az átadott okmány hamis.

A vállaji közúti határátkelőhelyen jelentkezett kilépésre egy angol honosságú személykocsi vezetője március 18-án. A külföldi férfi egy ukrán vezetői engedélyt adott át ellenőrzésre az útlevélkezelőnek, akinek gyanús lett az okmány eredete.

A határrendészeti szakértői vizsgálat során megállapították, hogy az átadott vezetői engedély hamis. A rendőrök a román állampolgárságú férfit a Mátészalkai Rendőrkapitányságra előállították, ahol ellene közokirat-hamisítás bűntettének megalapozott gyanúja miatt indítottak büntetőeljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 26. 07:45, kedd | Belföld

Navracsics Tibor szerint a fejlesztéspolitika és az önkormányzatok együttműködése nem pártalapú

A fejlesztéspolitika és az önkormányzatok közötti együttműködés nem képzelhető el pártalapon

2025. Augusztus 26. 07:42, kedd | Belföld

Gulyás Gergely: szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel

Szeptember 1-jén indul az Otthon Start fix 3 százalékos lakáshitel, hétfő este pedig megjelenik az a kormányrendelet is, amely megteremti a program összhangját a családi otthonteremtési kedvezményekkel

2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld

HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon

Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.