Városlista
2025. február 14, péntek - Bálint

Hírek

2012. Május 16. 07:13, szerda | Kék hírek
Forrás: mno / MTI

Hamis parfümöket foglaltak le a pénzügyőrök

Hamis parfümöket foglaltak le a pénzügyőrök

Hamis parfümöket foglaltak le a somogyi pénzügyőrök egy román autóbuszban az M7-es autópályán a Töreki pihenőben tartott ellenőrzésen.

Közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) Dél-dunántúli Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatósága.

Az autóbusz átvizsgálásakor a raktérben 299 doboz parfümöt találtak, az előzetes szakvélemény megállapította, hogy hamis termékek.

A 14 világmárkát érintő hamis áru birtokosa az autóbuszon utazott. Mint mondta, az illatszereket Olaszországban akarta értékesíteni – tájékoztatott a NAV régiós főigazgatósága.

A pénzügyőrök a hamis illatszereket szabálysértési eljárás keretében lefoglalták, az elkövetőre bírságot szabtak ki.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 13. 07:09, csütörtök | Kék hírek

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében

Pénzvisszatérítés ígéretével keresik csalók az ügyfeleket az MVM Next nevében - hívta fel a figyelmet az MVM Next Energiakereskedelmi Zrt. az MTI-nek küldött közleményében.

2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek

ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt

Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt

2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek

Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták

A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását

2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek

Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi

A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.