Városlista
2026. április 5, vasárnap - Vince

Hírek

2021. Június 05. 07:57, szombat | Belföld
Forrás: mti/Fotók: mti/Donka Ferenc

Hárman meghaltak és tizenhárman megsérültek a 4-esen - FOTÓK

Hárman meghaltak és tizenhárman megsérültek a 4-esen - FOTÓK

Hárman meghaltak és tizenhárman megsérültek abban a balesetben, amely péntek délután történt a 4-es főúton Szolnoknál

- közölte Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-vel. A főút 92-es kilométerénél egy kamion és egy kisbusz ütközött össze.

Győrfi Pál elmondta: a balesetben hárman a helyszínen meghaltak. Rajtuk kívül tizenhárman sérültek meg, közülük ketten életveszélyesen.

A helyszínre nyolc mentőautó és két mentőhelikopter is érkezett, a sérülteket Budapestre, Szolnokra és Kecskemétre vitték - tette hozzá.



A rendőrség adatai szerint a Budapest felől Debrecen irányába tartó kamion vezetője a járművel eddig ismeretlen okból áttért a másik sávba és oldalról nekiütközött a kisbusznak, amelyből ennek következtében többen kizuhantak.

A kamion sofőrjét is kórházba szállították, a kisbusz vezetőjéről egyelőre nincs információ - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság, hozzátéve: a kisbuszban tizennégy magyar állampolgár utazott.

A rendőrök teljes útlezárás mellett helyszíneltek, a forgalmat Szolnokra, a Tószegi út irányába terelték. A helyszínelés idején hatalmas a torlódás alakult ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld

Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban

Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból

2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld

Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is

A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.

2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld

BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten

Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.

2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld

Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén