Városlista
2024. július 24, szerda - Kinga, Kincső

Hírek

2017. Október 25. 04:00, szerda | Helyi
Forrás: Új-Hullám

Harminchárom Új-Hullám érem Esztergomból

Harminchárom Új-Hullám érem Esztergomból

A Új-Hullám SE úszói október 21-én, szombaton részt vettek a Komárom-Esztergom megyei Bajnokság második fordulójában Esztergomban, ahonnan 13 arannyal, 13 ezüsttel és 7 bronzzal tértek haza.

A versenyen az egyesület 2007 és fiatalabb korcsoportja is részt vett.

Eredmények:

50 m fiú gyors: 1. Dombrády Bence 2002, 2. Meczger Máté 2003, 2. Berky Áron 2006, 2. Kolozsvári Péter 2008, 3. Papp Roland 2009, 5. Meixner Marcell 2008, 5. Thirring Domonkos 2009, 7. Varga Ferenc 2008, 9. Szivek Vajk 2008, 9. Maruzs Bence 2009, 10. Méhész Botond 2008.

50 m lány gyors: 1. Meczger Sára 2005, 1. Tamás Izabella 2006, 4. Simonek Renáta 2004, 5. Berky Nóra 2004, 5. Papp Vivien 2006, 5. Hunyár Gréta 2007, 8. Sághi Viktória 2007.

50 m fiú hát: 2. Dombrády Bence 2002, 2. Meczger Máté 2003, 2. Berky Áron 2006, 2. Papp Roland 2009, 3. Kolozsvári Péter 2008, 5. Meixner Marcell 2008, 6. Méhész Botond 2008, 8. Varga Ferenc 2008, 8. Thirring Domonkos 2009, 9. Maruzs Bence 2009.

50 m lány hát: 1. Meczger Sára 2005, 1. Tamás Izabella 2006, 3. Simonek Renáta 2004, 4. Papp Vivien 2006, 6. Berky Nóra 2004, 6. Hunyár Gréta 2007, 8. Sághi Viktória 2007, 17. Ferenczi Jázmi 2009, 18. Thirring Zsófia 2009.

50 m fiú mell: 1. Meczger Máté 2003, 1. Papp Roland 2009, 2. Dombrády Bence 2002, 2. Berky Áron 2006, 3. Kolozsvári Péter 2008, 4. Meixner Marcell 2008, 7. Méhész Botond 2008, 9. Szivek Vajk 2008, 9. Maruzs Bence 2009, 10. Varga Ferenc 2008, 13. Thirring Domonkos 2009.

50 m lány mell: 1. Meczger Sára 2005, 2. Simonek Renáta 2004, 3. Berky Nóra 2004, 3. Papp Vivien 2006, 4. Tamás Izabella 2006, 6. Hunyár Gréta 2007, 8. Sághi Viktória 2007, 14. Thirring Zsófia 2009, 16. Ferenczi Jázmi 2009.

50 m fiú pillangó: 1. Dombrády Bence 2002, 1. Meczger Máté 2003, 2. Berky Áron 2006, 3. Papp Roland 2009, 4. Kolozsvári Péter 2008, 5. Meixner Marcell 2008, 6. Szivek Vajk 2008, 6. Thirring Domonkos 2009, 7. Maruzs Bence 2009.

50 m lány pillangó: 1. Meczger Sára 2005, 1. Tamás Izabella 2006, 2. Papp Vivien 2006, 4. Berky Nóra 2004, 5. Simonek Renáta 2004, 6. Hunyár Gréta 2007, 10. Ferenczi Jázmi 2009.

4x50m mix vegyes 2006-2005: 1. Új-Hullám SE.

4x50m mix vegyes 2004-idősebb: 2. Új-Hullám SE.

4x50m mix vegyes 2009-2007: 7. Új-Hullám SE.

Jegyzőkönyv ITT!

Ezek érdekelhetnek még

2024. Július 16. 10:14, kedd | Helyi

Magyar Nagydíj

Motoros mentő és autómentő is szolgálatban lesz a hétvégén az M3-as autópályán

2024. Június 25. 13:36, kedd | Helyi

ELTŰNT HOLTSÁG AMINA MIRIAM

Eltűnés miatt keresi a Komáromi Rendőrkapitányság a 14 éves lányt.

2024. Június 21. 22:26, péntek | Helyi

Látványos tudományos műsorral készül a Richter a Múzeumok Éjszakájára

Június 22-én, szombaton a Múzeumok Éjszakáján a Duna Múzeumban lélegzetelállító tudományos show-t mutat be az esztergomi rendezvény támogatója, a Richter Gedeon Nyrt.