Hírek
2018. Február 06. 09:54, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Három esztergomi sakkozó ifi a miskolci diákolimpia döntőjében

Szombaton rendezték Tatabányán a sakk megyei diákolimpia egyéni döntőjét. Idén összesen hét fiatalunk volt érintett, közülük hárman biztosították a helyüket az országos döntőben.
Szabó Márton Mihály (Nyitóképen) (Dobó Katalin Gimnázium) Fide mesternek győzelme papírforma volt, első helyen 100 százalékkal vívta ki az országos megmérettetést.
Pétervári Szabolcs
Pétervári Szabolcs (Babits Mihály Általános Iskola) második lett csoportjában, ami szintén továbbjutást ért. Paksai Nikolett (Piliscsévi Általános Iskola), automatikusan jutott tovább.
Paksai Nikolett:
Puksa Luca (Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium) holtversenyes 2-3. lett, de segédpontjai bronzérmet értek. Luca nagyon közel volt a továbbjutáshoz, egy döntetlen kellett volna még, ami benne is volt döntő állásásban. Így is siker Luca eredménye, ha rutinja lesz, sok örömet okozhat még az esztergomi egyesületnek.
Puksa Luca
Marosvári Gergő negyedik lett, ahogy Pest megyében Spanberger Richárd is, így idén ők nem jutottak el Miskolcra, Láng Simon a közép mezőnyben végzett, jól helyt állt újoncként.
Az országos döntő március 28-30. között lesz Miskolcon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 19. 12:35, péntek | Helyi
Több százan vettek részt a Richter Egészségdélelőttön
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Augusztus 05. 18:44, kedd | Helyi
KAMERALOPÁSBÓL REPETÁZTAK
A Tatabánya Rendőr-főkapitányság lopás és rongálás vétsége miatt nyomoz két férfival szemben.