Hírek
2018. Szeptember 25. 13:58, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Háttérben: Brüsszelből a párkányi hulladékkezelőről - VIDEÓ

Brüsszelből jelentkezik az RTVE Háttér című műsora.
A stúdió vendégei: Csáky Pál, a szlovákiai Magyar Közösség Pártjának (MKP) európai parlamenti képviselője, Farkas Iván a Magyar Közösség Pártjának párkányi képviselője, Lukovics Tamás, az MKP párkányi polgármester-jelöltje és Zoltai Dániel, a Komárom-Esztergom megyei közgyűlés képviselője.
Csáky Pál egyebek közt elmondta: a párkányi ipari parkba tervezett, műanyag- és gumihasznosításra irányuló hulladékfeldolgozó üzem létesítésének ügyében csoportérdek kerül összeütközésbe a közérdekkel.
Tárgyalták a párkányi hulladékfeldozó ügyét az Európai Parlamentben – Részletek ITT!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.
2025. Május 22. 09:52, csütörtök | Helyi
Meghívó - Magyar Hősök Emlékünnepe
2025. Május 22. 09:32, csütörtök | Helyi
Jöjjön el gyermekével a Richter Tűzoltó Gyereknapra!
Május 25-én, vasárnap immár negyedik alkalommal rendeznek interaktív gyereknapot a Richter Gedeon Nyrt. dorogi gyáregységének nagyparkolójában.