Hírek
2011. Július 21. 07:45, csütörtök |
Sport
Forrás: HírTV
Hazatér az Arsenal brazilja

A következő szezonban a Sao Paulóban játszik majd kölcsönben Denílson, az angol Arsenal labdarúgócsapatának brazil középpályása.
Arsene Wenger, a londoni együttes vezetőedzője már a hétvégén azt mondta, hogy a 23 éves futballista visszatér hazájába, s ezt a klub szerdán a hivatalos honlapján is megerősítette.
Denílson 2006 óta 153 mérkőzést játszott az Arsenalban, s 10 gólt szerzett, de a legutóbbi idényben nem sikerült kiharcolnia a kezdőcsapatba kerülést.
A középpályás most nevelőegyesületébe tér vissza, amelynek színeiben a 2005/06-os bajnoki szezonban 13 meccsen lépett pályára. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 13. 17:11, szerda | Sport
Kovács Ádám, a nagy visszatérő, a dobogó második fokán végzett a Histo Cup-on!
A balesetéből felgyógyuló Kovács Ádámot kétszer is a második helyen intette le a kockás zászló a Salzburgringen.