Hírek
2017. Január 06. 18:45, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Háznak ütközött és meghalt egy busz sofőrje Bicskén – utasok nem sérültek
Meghalt a sofőrje egy, az útról lesodródó autóbusznak péntek este Bicskén, az utasok nem sérültek meg - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes sajtószóvivője az MTI-vel.
Kiss Z. Edward elmondta: a bicskei Batthyány utcában haladó autóbusz vezetője ismeretlen okból - valószínűleg rosszullét miatt - letért az útról és egy ház kerítésének ütközött péntek este. A szóvivő hozzátette: a sofőr a helyszínen életét vesztette, de a busz utasai nem sérültek meg a balesetben
Farkas-Bozsik Gábor, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a balesetet szenvedett 24 személyes különjárati autóbuszon a sofőrön kívül hat gyermek utazott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 18. 13:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: amíg Pócs János a megújult Fidesz arca, addig könnyű dolgunk lesz
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
OGY - Országos rendőr-főkapitány-jelölt: emberközpontú és eredménycentrikus rendőrség kialakítása szükséges
2026. Június 18. 12:00, csütörtök | Belföld
Becsei András: szakmai javaslatokat készít a bankszövetség a kamatsop jövőjéről
2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni
A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni
