Hírek
2014. November 21. 07:32, péntek |
Helyi
Forrás: lvp
Hétvégén újra pályán az esztergomi kézis lányok
Tatabánya csapatát fogadják vasárnap az Esztergomi Hét Vezér SE kézis lányai a Pézsa Tibor Sportcsarnokban. A mérkőzés 18 órakor kezdődik, mellyen szurkolással segíthetjük a játékosainkat.
A nyolccsapatos megyei bajnokságban jelenleg az esztergomi lányok a hatodik helyen állnak. A tabellát Bábolna vezeti, megelőzve a tarjániakat és környeieket a dobogón. Mögöttük Ács a negyedik, Dorog az ötödik, az esztergomi együttest pedig a tatabányaiak és a kisbériek követik a listán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:28, csütörtök | Helyi
BÁNTALMAZÁS ÉS MARADANDÓ FOGYATÉKOSSÁG
A rendőrség 45 nap alatt lefolytatta az eljárást azzal a férfival szemben, aki életveszélyes sérüléseket okozott ismerősének.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 25. 18:00, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Debrecenben lesz a Kazahsztán elleni mérkőzés
Debrecenben kerül sor a magyar labdarúgó-válogatott Kazahsztán elleni felkészülési mérkőzésére, amelyet eredetileg idegenben játszott volna Marco Rossi csapata.
