Hírek
2017. Május 26. 10:42, péntek |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Hétfőn lesz a Pálinka Országkóstoló Esztergomban
Hétfőn tartja meg az idei Pálinka Országkóstoló megnyitóját a Földművelésügyi Minisztérium (FM) és a Pálinka Nemzeti Tanács Esztergomban a Várban.
Az eseményen többek között Gulyás Andrea az FM közigazgatási államtitkára, Romanek Etelka Esztergom polgármestere, valamint Balogh Zoltán a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara Komárom-Esztergom megyei igazgatója mond köszöntőt. A rendezvényt Mihályi László a Pálinka Nemzeti Tanács elnöke nyitja meg hétfő 14 óra 30 perckor Esztergomi Vármúzeumban.
A Pálinka Országkóstoló célja, hogy minden Magyarországon kereskedelmi forgalomban kapható gyümölcs- és törkölypálinkát bemutasson a nagyközönségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 08:50, kedd | Helyi
Rekordadománnyal zárult a Richter Egészségváros 2025-ös szezonja
2025. Október 15. 13:56, szerda | Helyi
FÚZIÓ ’25
Öt szervezet részvételével sikeresen lezajlott vármegyénkben az ez évi Fúzió-gyakorlat.
2025. Október 06. 09:39, hétfő | Helyi
TE DÖNTESZ – VALÓS TÖRTÉNETEKKEL A DROGPREVENCIÓÉRT
a tatai Magyary Zoltán Művelődési Központ adott otthont a Te döntesz című drogprevenciós színházi előadásnak, melynek során több száz középiskolás kapott lehetőséget arra, hogy szembenézzen a drogfüggőség valóságával
