Városlista
2026. január 9, péntek - Marcell

Hírek

2021. Június 05. 16:01, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Hídról akart leugrani, még időben visszahúzták

Hídról akart leugrani, még időben visszahúzták

Az angyalföldi rendőrök épp időben húztak vissza egy férfit, aki a Margit hídról akart a Dunába ugrani.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIII. kerületi Rendőrkapitányságának járőreit pénteken 22 óra körül értesítették, hogy valaki le akar ugrani a Margit hídról – közölte a rendőrség.

Az egyenruhások még éppen időben értek oda, és a korláton belülre húzták a férfit. A 32 éves budapesti lakost átadták a mentőszolgálat munkatársainak, akik kórházba vitték.

Ha öngyilkossági krízisben van, öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről (mobilról és vezetékes telefonról) ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 09. 08:00, péntek | Belföld

Kemény fagyokkal zárul a hét

Akár mínusz 12 Celsius-foknál is hidegebb éjszakai fagyok várhatók a hétvégén, és nappal is országos fagyra kell készülni.

2026. Január 09. 07:59, péntek | Belföld

Mávinform: az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást az időjárás

Péntek hajnalban az észak-balatoni vonalon okoz jelentősebb fennakadást a téli időjárás, a többi vonalon azonban folyamatos a közlekedés - közölte a Mávinform pénteken korán reggel a honlapján.

2026. Január 09. 07:57, péntek | Belföld

Gulyás Gergely szerint minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra

A jelenlegi helyzetben minden másnál veszélyesebb, ha a magyar baloldal kerül kormányra - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kell még valamit mondanom, Ildikó? című podcast csütörtökön megjelent epizódjában.

2026. Január 09. 07:55, péntek | Belföld

Havazás, ónos eső - Zalában kritikus a helyzet