Hírek
2018. Június 18. 16:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Hobo jövő márciusban életműkoncertet ad az Arénában

Viharban születtem címmel életműkoncertet ad Hobo (Földes László) 2019. március 30-án a Papp László Budapest Sportarénában.
"Többórás koncertet adok, amelyben egy előadásban felmutatnám ötvenévesnél hosszabb pályám legfontosabb elemeit" - idézte Hobót a szervezők által az MTI-hez hétfőn eljuttatott közlemény.
Mint írták, a koncert Hobo pályája kezdetével, a fekete blues-zal, a Rolling Stonesszal, a Doorsszal, Jimi Hendrix magyarra fordított számaival indul, elhangzanak a Hobo Blues Band számára legfontosabb dalai, fontos részt kap a költészet szolgálata és tisztelete, "ami gyermekkorom óta végigkíséri életemet", és megjelenés előtt álló lemeze, a Hé, Magyar Joe egy részét is előadja. Utóbbi novemberben kerül színpadra a Nemzeti Színházban.
Hobo jövő márciusi Aréna-koncertjén fellép néhány új és régi alkotótársa, Póka Egon és Tátrai Tibor, de ott lesz Deák Bill Gyula és Cserhalmi György is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal
2025. Szeptember 25. 06:54, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell
A magyar politikában eddig soha nem látott megtorlásnak kell következnie és a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell elkövetett tetteiért -
2025. Szeptember 25. 06:51, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter az ukrajnai háborúról és a kétoldalú együttműködésről egyeztetett Szergej Lavrovval
Az ukrajnai háború, illetve a kétoldalú gazdasági és energetikai együttműködés legfontosabb kérdéseiről egyeztetett orosz kollégájával, Szergej Lavrovval Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán New Yorkban.