Hírek
2020. Október 01. 11:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Idén is lesz Szaunázók hétvégéje
A Magyar Fürdőszövetség idén is megszervezi a Szaunázók hétvégéjét: október 2-4. között tematikus szauna programokkal várják az érdeklődőket az ország fürdői - közölte a fürdőszövetség az MTI-vel.
Mint írták, a szaunázás segíti az immunrendszer erősítését, jó hatással van az egészségre, a vérkeringésre és méregteleníti a szervezetet. A Szaunázók hétvégéje a szaunázás jótékony hatásaira, egészségmegőrző, prevenciós célú alkalmazására kívánja felhívni a figyelmet, azzal a nem titkolt céllal, hogy tovább növeljék a szaunakultúra iránt érdeklődők számát.
A hétvége során a 31 csatlakozó fürdő szabadon szervez a szaunázáshoz kapcsolódó programokat, központilag egyetlen esemény lesz: október 3-án 16 órától a csatlakozó szaunákban ugyanaz a tematikus szauna program valósul majd meg az ország több településén - közölték.
A programban részt vevő fürdőkről és a hétvégéről bővebb információ a https://www.furdoszovetseg.hu/ oldalon és a szövetség hivatalos közösségi oldalán, a Csobbanj Velünk facebook oldalon található.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.
