Hírek
2012. Május 09. 14:07, szerda |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Ismét olcsóbban tankolhatunk
Csökkentette 10 forinttal a 95-ös benzin és 6 forinttal a gázolaj nagykereskedelmi árát a Mol Nyrt. szerdán. A változással a benzin ára literenként 431 forintra csökkent, a gázolajé pedig 430 forint lett.
A múlt héten szintén 10 forinttal csökkent a benzin és 5 forinttal a gázolaj ára. Az autósok 20-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
Az elmúlt egy év során a benzin ára 14, míg a gázolaj ára 17 százalékkal emelkedett, és mivel a havi átlagkeresetek nem nőttek ilyen mértékben, így tavalyhoz képest körülbelül 12 százalékkal kevesebb benzint és 14 százalékkal kevesebb gázolajat lehet tankolni egyhavi nettó átlagkeresetből.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 21. 07:21, szerda | Belföld
Orbán Viktor: amíg Magyarországon nemzeti kormány van, a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá
Amíg nemzeti kormány van Magyarországon, addig a Mercosur-megállapodást sohasem hagyjuk jóvá - mondta Orbán Viktor miniszterelnök kedden a Facebookon közzétett videójában.
2026. Január 21. 07:19, szerda | Belföld
Magyar Péter: a Tisza Párt tiltakozik a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen
Tiltakozik a Tisza Párt a Mercosur szabadkereskedelmi egyezmény aláírása ellen - közölte a párt vezetője strasbourgi sajtótájékoztatóján kedden, amelyet a közösségi oldalán közvetített.
2026. Január 20. 07:12, kedd | Belföld
MÁV-csoport: 13 százalékot meghaladó keresetnövekedés az idén
A kiegészítő bérfejlesztéssel a MÁV-csoport dolgozóinak alapbére 9,6 százalékkal nő, az összes emelést és juttatást beleszámolva 13 százalékkal kereshetnek többet az idén
