Városlista
2026. április 11, szombat - Zsolt, Leó

Hírek

2018. Április 05. 14:26, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Jason Derulo is érkezik a nyáron hozzánk

Jason Derulo is érkezik a nyáron hozzánk

Első alkalommal lép fel a magyar fővárosban Jason Derulo amerikai pop énekes-táncos augusztus 5-én, vasárnap a Budapest Parkban - közölték a szervezők az MTI-vel csütörtökön.

A világszerte népszerű előadó ötéves kora óta szerepel színpadon, és nyolcévesen már első dalait írta. Tanulmányait a Dillard Művészeti Gimnázium után a New York-i Amerikai Zene és Dráma Akadémián végezte. Tizenhat évesen olyan előadóknak kezdett dalokat írni, mint P. Diddy, Pitbull vagy Sean Kingston.

Jason Derulo mára a zenei műsorok és fesztiválszínpadok ünnepelt sztárjává vált. In My Head, Want To Want Me, If I'm Lucky, Don't Wanna Go Home, Cheyenne, Talk Dirty vagy a Swalla című dalai évek óta uralják a világ slágerlistáit. Legújabb száma, a Colors, a 2018-as labdarúgó világbajnokság hivatalos himnusza - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld

NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást

Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld

Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt

A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.

2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld

A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát

A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.

2026. Április 11. 10:11, szombat | Belföld

Orbán Viktor: Zelenszkíj vagy én?