Hírek
2019. Augusztus 01. 05:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Jó hír a búbánatvölgyi, szamárhegyi és pilisszentléleki gyerekek szüleinek!

Marad az ingyenes diákbérlet a búbánatvölgyi, szamárhegyi és pilisszentléleki gyerekeknek.
A Búbánatvölgyi, Szamárhegyi és Pilisszentléleki lakhellyel rendelkező, esztergomi nappali tagozaton tanuló diákok 2019. szeptember 30-át követően is ingyenes bérletet vehetnek igénybe 2020. február 28-ig.
2020. február végéig érvényes a KNYKK szerződése, az önkormányzat tervei szerint az új szolgáltatóval ismét megkötnék a diákok ingyenes utaztatásáról szóló szerződést – döntöttek erről is a képviselők keddi ülésükön.
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 08. 07:45, péntek | Helyi
Lázár János: az elmúlt 30 év legnagyobb tarifareformja készül
Az elmúlt 30 év legnagyobb tarifareformját készíti az Építési és Közlekedési Minisztérium a MÁV-Volán Csoporttal - jelentette be a közösségi oldalán csütörtökön Lázár János.
2023. December 06. 12:08, szerda | Helyi
»Őt dicsérte koldus, árva, emlékezzünk jóságára!«
2023. November 21. 09:05, kedd | Helyi
MÁR AZNAP LEBUKOTT
Egy férfi elveszítette a pénztárcáját, de még előtte, útközben találkozott a későbbi elkövetővel. Pár óra múlva minden kiderült, a dorogi rendőrök kihallgatták a tettest.
2023. Október 30. 11:27, hétfő | Helyi
Tűzoltás is szerepelt a dorogi Richter nyílt napi programjában
Több mint harmincan vettek részt a Richter Gedeon Nyrt. Dorogi Fióktelepének Környezetvédelmi és Iparbiztonsági nyílt napján október 17-én.