2024. április 29, hétfő - Péter

2013. Augusztus 15. 08:00, csütörtök | Helyi
Forrás: lvp/fotó:archívum

Jótékonysági terepfutó-versenyt nyert az esztergomi tűzoltó

Jótékony célra rendezett terepfutóversenyt nyert az augusztus 11-én Szigetmonostoron Görbe Zoltán. Az esztergomi tűzoltó főtörzsőrmester számtalan sikert ért már el különféle megmérettetéseken.

Az augusztus 11-én adott otthont Szigetmonostor annak a terepfutó-versenynek, melynek bevételének jelentős részét jótékony célra fordították a rendezők. A 13 kilométeres megmérettetést Görbe Zoltán esztergomi tűzoltó főtörzsőrmester nyerte meg, aki 54 perces idejével végzett az első helyen az előzetesen 2 órás szintidővel kiírt terepversenyen.
Görbe Zoltán már jó pár versenyen elindult, így egyebek közt többször is sikeresen teljesítette az „In Memoriam 2001. 09. 11.” emlékfutás teljes, 42 kilométeres távját is.

2024. Április 23. 16:40, kedd | Helyi