Hírek
2018. Március 17. 10:47, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Június végéig felhasználható a téli rezsicsökkentésben adott támogatás

Június végéig felhasználható a téli rezsicsökkentésben adott 12 ezer forintos támogatás - fejtette ki a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) parlamenti államtitkára.
Fónagy János az M1 aktuális csatorna szombat délelőtti műsorában emlékeztetett, hogy a kormány döntése értelmében 2018 telén a gáz- és a távhőfelhasználóknál 12 ezer forintos jóváírást tesznek lehetővé, amely automatikusan jár. Ez az intézkedés 650 ezer háztartást érint, akik hagyományos tüzelőanyaggal fűtenek, azoknak az 5 milliárd forintos keretből jut támogatás.
Fónagy János felhívta a figyelmet arra, hogy a kedvezményt a legközelebbi számlában kell érvényesíteni, ha ez nem meríti ki a támogatás mértékét, akkor átvihető a következő hónapokra is, de legkésőbb június 30-ig fel kell használni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót