Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2018. November 07. 11:40, szerda | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Kalapáccsal támadt apjára egy fiatal Miskolcon

Kalapáccsal támadt apjára egy fiatal Miskolcon

Kalapáccsal támadt apjára egy 17 éves fiatal Miskolcon, életveszélyesen megsebesítette, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Főügyészség vádat emelt ellene - közölte a vádhatóság az MTI-vel szerdán.

A tájékoztatás szerint a vádlott Miskolcon, egy bérházi lakásban édesapjával lakott együtt, iskolába nem járt, nem dolgozott, viszont több éve rendszeresen fogyasztott kábítószert és nyugtató gyógyszereket, emiatt az édesapjával való viszonya megromlott, gyakran veszekedtek.

Egy ilyen veszekedés után kalapáccsal legalább tíz alkalommal fejen ütötte az édesapját.

Az ügyészség a letartóztatásban lévő vádlottal szemben fiatalkorúak börtönében végrehajtandó szabadságvesztés büntetést és közügyektől eltiltás mellékbüntetést indítványozott.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.

2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik

Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson

2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld

Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba

Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.