Hírek
2017. Szeptember 16. 05:00, szombat |
Külföld
Forrás: mti
Kalapáccsal támadt járókelőkre egy férfi egy francia városban
Kalapáccsal támadt két nőre egy férfi pénteken a középkelet-franciaországi Chalon-sur-Saone belvárosában. A feketébe öltözött támadó szemtanúk szerint azt kiabálta, hogy Allah akbar, mielőtt sikerült elmenekülnie
- közölte a prefektúra és az ügyészség. A nyomozók feltételezése szerint egy gyenge idegzetű ember követte el a támadásokat.
A közlemény szerint a két nőt nem sokkal dél előtt támadta meg néhány perces különbséggel az utcán az ismeretlen férfi, aki azonnal elmenekült, és azóta sem adott hírt magáról.
A két nőt sokkos állapotban szállították kórházba, de csak könnyebben sebesültek meg. Egyikük a feje hátsó részen szenvedett sérülést, amelyet négy öltéssel összevarrtak.
A támadót nagy erőkkel kereste délután a helyi rendőrség és csendőrség, a város felett egy helikopter is körözött.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 25. 14:00, szerda | Külföld
Iráni konfliktus - Iráni rakéta csapódott be Tel-Avivban
Becsapódott egy iráni rakéta Tel-Aviv központjában kedd reggel, hatan könnyebben megsebesültek, súlyos anyagi károk keletkeztek több épületben - jelentette az izraeli mentőszolgálat.
2026. Március 24. 09:00, kedd | Külföld
Donald Trump szerint hétfőn is folytatódtak az egyeztetések vezető iráni tisztségviselőkkel
Donald Trump szerint hétfőn is folytatódtak az egyeztetések vezető iráni tisztségviselőkkel a vasárnapi \"konstruktív\" első tárgyalásokat követően - az amerikai elnök erről Floridában beszélt újságírók előtt.
2026. Március 23. 10:00, hétfő | Külföld
Szlovénia vasárnaptól korlátozza a tankolható üzemanyag mennyiségét
A szlovén kormány vasárnaptól korlátozza a benzinkutakon tankolható üzemanyag mennyiségét a megnövekedett kereslet miatt - jelentette be a kabinet.
