Hírek
2020. December 01. 11:07, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Kamerafelvétel buktatta le a pénztárcatolvajt

Azonosították és kihallgatták azt a 47 éves férfit, aki egy szórakozóhelyen ellopta a sértett értékét.
A 47 éves budapesti lakos október 3-án egy esztergomi szórakozóhelyen bulizott, a gyanú szerint a pultból ellopott egy pénztárcát, benne személyes okmányokkal és pénzzel. A sértett miután észrevette a lopást, feljelentést tett a rendőrségen.
A nyomozók, a rendelkezésre álló kamerafelvételek alapján azonosították a tettest, és őt november 30-án gyanúsítottként kihallgatták. Ellene lopás miatt indult büntetőeljárás az Esztergomi Rendőrkapitányságon – közölte a rendőrség.
Korábbi cikkek:
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 02. 21:55, szerda | Helyi
Már elérhető a Richter Tudományos Show teljes felvétele
2025. Június 25. 13:01, szerda | Helyi
A Múzeumok Éjszakája egyik legnépszerűbb esztergomi programja idén is a Richter Tudományos Show volt
Izzó tudományos kísérlet, lélegzetelállító fényfestés, csodás orgonakoncert, megelevenedő történelem és elragadó kiállítások .
2025. Június 05. 17:59, csütörtök | Helyi
Nagy döntést hozott a Richter, óriási változás vár Dorogra
Új korszak veszi kezdetét a Richternél – ennek részleteit nemrég jelentette be Magyarország legfontosabb gyógyszeripari vállalata. A Richter Gedeon Nyrt. hatóanyaggyártásának központja Dorog lesz.
2025. Június 04. 09:47, szerda | Helyi
ÚJABB CSAPÁS AZ ILLEGÁLIS HULLADÉKLERAKÓKRA
Célzott ellenőrzéssorozattal léptek fel az illegális autóbontás és hulladéklerakás ellen az Ács-Bábolna Rendőrőrs munkatársai.