Hírek
2012. Március 01. 14:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mno.hu / MTI
Kapósak a panellakások Győrben

Reneszánszát éli a panelpiac Győrben – írta a Kisalföld csütörtöki száma.
A lapnak nyilatkozó ingatlanszakértő szerint növekszik a házgyári lakások iránti kereslet. Molnár Kristóf úgy véli, ez a tendencia nem egyedül a kedvező árnak, hanem a panelprogramnak is köszönhető, mivel a lakásvásárlók látják, hogy nem hagyják „összedőlni” a házgyári tömböket.
Egy négyemeletes ház első szintjén lévő, panelprogramon átesett, egyedi fűtéses ingatlan 9 millió forintot is érhet, míg a régi küllemű négyemeletesekben élők otthona átlagosan 8,5 milliót. A felújítás előtt álló tízemeletesekben lakóké pedig 7,5-8 milliót ér ma a győri ingatlanpiacon – olvasható az újságban.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2022. Május 17. 11:01, kedd | Belföld
Meghalt az újpetrei kerékpáros balesetben érintett kislány
Meghalt az a 12 éves kislány, akit 37 éves édesanyjával együtt autó ütött el szombaton a Baranya megyei Újpetrén
2022. Május 17. 09:54, kedd | Belföld
Autójával hajtott étterembe egy férfi Zalaegerszegen - Fotók
Az üvegportált átszakítva egy étterembe hajtott keddre virradó éjszaka egy ittas autós Zalaegerszegen - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
2022. Május 17. 08:59, kedd | Belföld
Brutálisan megverte élettársát
Brutálisan megverte élettársát a férfi, akit most súlyos testi sértés miatt elítélt az esztergomi bíróság.
2022. Május 17. 08:02, kedd | Belföld
Gümőkórt mutattak ki egy Csongrád-Csanád megyei szarvasmarha-állományban
Gümőkór-fertőzöttséget igazoltak a hatósági vizsgálatok egy Csongrád-Csanád megyei szarvasmarha-állományban - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) hétfőn honlapján.