Hírek
2020. Július 21. 18:41, kedd |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu/police.hu
Kempingből lopott, majd hirtelen meglátott egy rendőrautót

Az esztergomi nyomozók gyanúsítottként kihallgatták azt a 26 éves dömösi férfit, aki két sátorból lopott hátizsákokat.
A gyanú szerint a tettes 2020. július 19-én éjszaka kerékpárral érkezett egy kemping területére. Egy sátor oldalát felvágta, majd két hátizsákot ellopott. A tettes az üdülő területén egy másik sátorból is elvett egy táskát. Az elkövető ezt követően a lopott holmikkal távozott – közölte a rendőrség.
Hozzátéve, hogy alig pár méter megtétele után a férfi egy rendőrautóra lett figyelmes. Ekkor az értékeket eldobta, majd elszaladt. A sértettek még ezen a napon feljelentést tettek a rendőrségen. A körzeti megbízottak a feljelentést követően adatgyűjtést végeztek, és július 20-án a tettest az otthonában elfogták.
A rendőrök az eldobott tárgyakat a helyszín közelében megtalálták. A nyomozók a férfit gyanúsítottként kihallgatták, ellene kétrendbeli dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás vétség, valamint egyrendbeli kisebb értékre elkövetett lopás vétség elkövetése miatt indult büntetőeljárás. A dömösi lakos a bűncselekmények elkövetését beismerte.
Korábbi cikkek:
Megöléssel is fenyegette volt élettársát és családját a visszaeső zaklató
Újra vandálok rongálták meg Esztergom szabadtéri kiállítását
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.