Hírek
2020. November 26. 18:30, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Kertvárosi tűzhöz siettek a tűzoltók
Két vízsugárral fékezték meg a lángokat az esztergomi tűzoltók szerda este.
Közel 100 négyzetméteren összehordott szemét égett Kertvárosban a Temesvári utcában szerdán este. A helyszínre riasztott esztergomi hivatásos tűzoltók a tüzet két gyorsbeavatkozó vízsugár és kéziszerszámok segítségével eloltották – közölte a katasztrófavédelem.
Korábbi cikk:
Kigyulladt egy családi ház Esztergomban
Megint baleset történt a Kesztölci és a Suzuki út kereszteződésében
Fotók: Horváth-Gál Imre százados – Esztergom HTP


Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
