Hírek
2019. Május 30. 05:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Később lesz a Balassa Bálint Emléknapra tervezett várszínházi előadás

Programtorlódás miatt elmarad a június elsejére a Várszínházba tervezett Balassa Bálint Emléknap – a Kecskés Együttes régi zenei, irodalmi előadás. Októberben lesz majd látható.
MEGHÍVÓ
„Az Esztergom Barátainak Egyesülete tájékoztatja az érdeklődő polgárokat, hogy az Esztergomi Várszínház napokban megjelent műsorfüzetében június 1-én, szombaton, 18 órára hirdetett Balassa Bálint Emléknap – a Kecskés Együttes régi zenei, irodalmi előadása a Várszínházban programtorlódás miatt elmarad.
Az előadást októberben, a költő születésének 465. évében rendezzük meg az Esztergomi Vármúzeum Nagytermében, melyről az írott és elektronikus sajtó útján is tájékoztatjuk majd az érdeklődőket.
Megértésüket köszönjük” – írta közleményében az Esztergom Barátainak Egyesülete.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.