Városlista
2025. május 2, péntek - Zsigmond

Hírek

2018. Június 06. 05:01, szerda | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Készenlétis rendőrcsapat járta a belvárost a hajléktalanok miatt

Készenlétis rendőrcsapat járta a belvárost a hajléktalanok miatt

Tiltott koldulás, szemetelés, garázdaság, közszeméremsértés – egyebek közt ezeket a törvénysértéseket követték el a belvárosban randalírozó hajléktalanok Esztergomban a közelmúltban.

Újabb lépés a hajléktalan probléma ügyébe: a készenléti rendőrség csapata járta a belvárost kedden.

A bejelentések és incidensek után az önkormányzat megelégelte a közrendet zavaró problémákat, ezért a hajléktalan-ügy kezelésében újabb intézkedések történtek egyrészt jogszabály-módosítással, másrészt azonnali fizikai megoldásokkal. Így felszámolták például a városban található hajléktalan zugokat.

A rendőrség is fokozta jelenlétét a városban, az egyenruhások sűrűbben is járőröznek, együttműködve a közterület felügyelőkkel.

Újabb durva incidenseket okoznak a hajléktalanok a belvárosban!

Már verekednek is a hajléktalanok a belvárosban - VIDEÓN az eset!!!

A probléma azonban még nem oldódott meg teljesen. Hétfőn küldte olvasónk a lenti fotókat!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi

ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN

Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.

2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi

TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET

A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.