Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2017. Március 28. 05:02, kedd | Helyi
Forrás: infoesztergom.hu

Két héten belül újra szólhat a Kék Duna

Két héten belül újra szólhat a Kék Duna

Ehhez az kell, hogy a Médiatanács döntsön a héten a 98,1 MHz-es frekvencia pályázatáról. A Kék Duna Rádió Esztergom üzemeltető azt írták közösségi oldalukon, ha megvan a döntés, akkor két hét múlva ismét szólhat a rádió.

Hárman is pályáztak a Médiatanácsnál 98,1 MHz-es frekvenciára. A Kék Duna rádió üzemeltetői is, és mint közösségi oldalukon kifejtették, a héten lesz a pályázat alaki vizsgálata a Médiatanácsnál.

„Ha csak rajtunk múlna, akár két héten belül újra szólhatna a KÉK DUNA Esztergomban” – hangsúlyozták a Kék Dunások.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 10:00, vasárnap | Helyi

A cseh kormányfő bízik abban, hogy a magyar miniszterelnökkel együttműködve sikerül megújítani a V4-eket

A cseh kormányfő örömmel várja az együttműködést Magyar Péter új magyar miniszterelnökkel és bízik abban, hogy együtt sikerül felújítani a visegrádi együttműködést.

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.