Hírek
2020. Február 17. 09:31, hétfő |
Helyi
Forrás: infoesztergom.hu
Két keréken is lendületben a Suzuki - FOTÓK

A Magyar Suzuki az új motorkerékpár-eladásokban is dobogós volt tavaly.
Idéntől csak hibridet gyárt az EU-s piacra a Suzuki Esztergomban
Idéntől csak hibridet gyárt az EU-s piacra a Suzuki EsztergombanMár negyedik éve vezeti a hazai újautó-eladási listát a Suzuki
A Suzuki családon belül a Magyar Suzuki Zrt. motorkerékpár-üzletága immár ötödik éve a legnagyobb piaci részesedésű disztribútor Európában. A hazai eladások 24 százalékkal növekedtek 2019-ben. A vállalat idén további növekedésre számít a motorkerékpár-értékesítésben.
A hazai Suzuki motorkerékpár-értékesítések évek óta folyamatos növekedést mutatnak. Míg 2017-ben 378 darab, 2018-ban 23 százalékos növekedéssel már 465 darab, 2019-ben pedig közel 24 százalékos növekedés mellett 575 darab új motorkerékpárt értékesített a vállalat motoros üzletága.
A Magyar Suzuki 377 darab motorkerékpárt helyezett forgalomba a tavalyi évben Magyarországon. 198 értékesített darabbal 2019-ben is a V-Strom 650 a legkedveltebb hazai Suzuki új motorkerékpár, a széria az összes Magyarországon regisztrált motor TOP 3-as listájába is bekerült. Ezt követi a V-Strom 1000/XT 65, illetve az utcai - király kategóriába sorolható - GSX-S1000 58 forgalomba helyezett darabbal.
„Az új motorkerékpárok értékesítése során láthatóan a kisebb köbcentis, illetve a gazdaságos motorkerékpárok is teret követelnek maguknak, amelyek a fiatalabb korosztály, illetve a tudatos vásárlók számára nyújthatnak megfelelő alternatívát” – értékelte a motoros trendeket Fleischer Jefte, a Magyar Suzuki Zrt. Motorkerékpár regionális marketing vezetője. Véleménye szerint a kedvező – típustól függően 0-5,49 százalékos THM – finanszírozás, a motorok gazdag felszereltsége, valamint a gyártó által biztosított 5 éves garancia a Suzuki kétkerekű modellek sikerének kulcsa. A 2020-as év a Suzuki motorkerékpárok külső megújulását tartogatja az érdeklődőknek. A modellek új színekben és grafikai dizájnban lesznek elérhetők a vállalat márkakereskedéseiben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 29. 21:40, kedd | Helyi
Kilenc teherautónyi adományt küldött a Richter Gedeon gyógyszeripari vállalat az Esztergomi SZC Bottyán János Technikum részére
2025. Április 15. 13:06, kedd | Helyi
ELLENŐRIZÜNK A TUNING TALÁLKOZÓN
Az esztergomi rendőrök is ott voltak azon az autós rendezvényen, ahol több szabálytalanságra is fény derült.
2025. Április 02. 09:38, szerda | Helyi
TÖBB TUCAT BALHÉÉRT FELELHET
A tatabányai nyomozók befejezték az eljárást az ellen a 26 éves férfi ellen, aki lopásokat, rablást, garázdaságot és testi sértést is elkövetett.